سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
پنجشنبه، 27 مهر
  • -

  • -

17

تیر

درمانگاه شهیده منصوره رزاقی در منطقه 10 تهران برپا شد

روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ:درمانگاه تک تخصصی زنان شهیده منصوره رزاقی در تاریخ 14 و 15 تیرماه در ناحیه مقداد از منطقه 10 تهران برپا شد و طی این دو روز حدود هفتصد ویزیت رایگان در پنج تخصص به مراجعه کنندگان ارائه گردید.

درمانگاه تک تخصصی شهیده منصوره رزاقی در منطقه 10 تهران در تاریخ 14 و 15 تیرماه یعنی روز چهارشنبه و پنج شنبه در ناحیه مقداد برپا گردید.

 این درمانگاه زنان با مشارکت بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) و دانشگاه علوم پزشکی ایران راه اندازی شد و تقریبا یک کاروان 40 نفره شامل متخصص زنان، ماما، پرستار، پیرا پرستار، رادیولوژیست و سونوگرافی در این درمانگاه تخصصی ،روزانه بیش از سیصد ویزیت رایگان به بیماران ارائه دادند.

قابل ذکر است ،این درمانگاه زنان به نام شهیده منصوره رزاقی از شهدای حج سال 66 نامگذاری گردیده است.

همچنین بیمارانی که در منطقه 10 توسط ارگان‌ها و نهادهای مختلف مشخص شدند توسط برگه ارجاع به درمانگاه مراجعه نموده و خدمات تخصصی به شکل رایگان در دو روز استفاده نمودند.

در ضمن در این درمانگاه ،افرادی که نیاز به خدمات فوق تخصصی، عمل جراحی و خدمات پاراکیلینیکی داشتند،در بخش مددکاری شناسایی و برای ادامه درمان به بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)، ارجاع  داده شدند تا خدمات کلینیکی لازم را دریافت کنند.

همچنین در این درمانگاه ، آزمایشگاه و پاپ اسمیر جهت غربالگری بیماران سرطانی برای افرادی که مراجعه کردند، انجام شد و این خدمات از ساعت 8:30 تا 15 ارائه گردید.

قابل ذکر است ،تعداد نیروهای متخصص حاظر در اجرای این طرح بصورت روزانه ،تقریبا 6 متخصص زنان، 6 ماما و 2 متخصص رادیولوژیست، بوده اند.
 
ثبت امتیاز
امتیاز این نوشته تا کنون است. شما نیز به آن امتیاز دهید:   
دیدگاه ها


ثبت دیدگاه
نام:

پست الکترونیکی:

وب سایت:

دیدگاه:

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ