سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
پنجشنبه، 27 مهر
  • -

  • -

9

اسفند

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران:

تکمیل بانک اطلاعاتی ۲۰۰ شهید جامعه پزشکی تهران/ کتاب سپیدجامگان ۴ رونمایی می شود

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران گفت: رونمایی از کتاب سپیدجامگان ۴ و تجلیل از خانواده دوشهید مدافع حرم جامعه پزشکی از جمله برنامه های چهارمین یادواره شهدای جامعه پزشکی تهران بزرگ است.

سیدنظام الدین طباطبایی رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در چهارمین یادواره شهدای جامعه پزشکی تهران که در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد گفت: افتخار داریم که خانواده شهدا در این جامعه می درخشند و نور معنویت شهدا را در جامعه منعکس می کنند.

وی اظهار داشت: چهارمین یادواره ای است که در حال برگزاری است و بانک اطلاعات ۲۰۰ نفره از شهدا را تهیه کرده ایم و خدمت خانواده ۹۵ شهید  رسیدیم و از این خانواده شهدای جامعه پزشکی تقدیر به عمل آمد.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران گفت: در ارتباط با شهدای جامعه پزشکی ما عقب افتادگی قابل توجهی داریم و اگر می خواهیم فرهنگ جهاد و ایثار را گسترش دهیم باید به خانواده شهدا بیشتر بپردازیم. امروز به برکت خون شهدا امنیت در کشور ما در حد عالی است.

وی افزود: به برکت خون شهدا کشور ما دچار عزت شده و ما باید فرهنگ ایثار و شهادت را گسترش دهیم تا پزشکان ما نیز این راه را ادامه دهند. نسل جوان ما در بیمارستان های صحرایی در نقاط محروم تهران و کشور حضوری فعال دارند و در کشورهای مقاومت نظیر سوریه نیز حضور دارند که این اقدام نشان از الگو گرفتن پزشکان از شهدا است.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران با بیان اینکه در یادواره امسال از ۱۵ خانواده شهید جامعه پزشکی تجلیل می شود گفت: رونمایی از کتاب سپیدجامگان ۴ و تجلیل از خانواده دوشهید مدافع حرم جامعه پزشکی شهید قاسمی و شهید اسداللهی از جمله برنامه های چهارمین یادواره شهدای جامعه پزشکی تهران بزرگ است.

وی با بیان اینکه "سایت شهدای بسیج جامعه پزشکی تهران" در آینده نزدیک تکمیل و رونمایی می شود گفت: امیدواریم فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان و پزشکان جدید و دانشجویان رشته پزشکی منتقل شود. پزشکان باید شهدای جامعه پزشکی را الگوی خود قرار دهند و خدا را شکر با حضور فعال پزشکان بسیجی در جبهه های مقاومت شاهد هستیم که پزشکان امروز در حال پیمودن راه شهدا هستند.
ثبت امتیاز
امتیاز این نوشته تا کنون است. شما نیز به آن امتیاز دهید:   
دیدگاه ها


ثبت دیدگاه
نام:

پست الکترونیکی:

وب سایت:

دیدگاه:

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ