سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
شنبه، 1 شهریور
  • -

  • -

  • -

  • -

جستجو
مقالات

امر به معروف و نهی از منکر

مانیفست داعش

سیره اخلاقی عرفانی امام خمینی(ره)

سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه سلامت

نبض فرهنگ

بررسی کلی نظام سلامت

اقتصاد مقاومتی از منظر مقام معظم رهبری

فرزندان معنوی وهابیت

رویدادها

مرکز قرآن وعترت

24 خرداد

بیمارستان تخصصی و تک تخصصی چشم پزشکی

25 مرداد

وب سایت شهـدا
رویدادها
شهدای شاخص


معرفی بسیج
دیگر رسانه ها
اختصاص بخشی از منابع صرف آموزش دانشجویان در حوزه فرهنگ و هنر [سینانیوز]
اعلام اولین گزارش پایش آب مصرفی شهروندان تهرانی در اوایل پاییز امسال [سینانیوز]
انجام ۱۰۰ هزار زایمان طبیعی رایگان و ماندگاری سه هزار و ۳۰۰ پزشک متخصص در مناطق محروم [سینانیوز]
در حال حاضر مرکز جامعی برای بیماران تالاسمی وجود ندارد [سینانیوز]
دکتر هاشمی گفت: همراهی رسانه ملی در ارتقاء سلامت منجر به صرفه جویی بخش مهمی از هزینه های مادی حوزه سلامت می شود. [وزارت بهداشت]
رئیس شورای شهر تهران از تهیه کنندگان طرح «تحول سلامت» که در اجرایی شدن بهتر وضعیت بهداشت و سلامت در بیمارستان‌های کشور نقش مهمی دارند،‌ تقدیر کرد. [وزارت بهداشت]
مرکز مطالعات جمعیتی کوهورت در مازندران با حضور معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت و رئیس واعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مرکز بهداشتی درمانی شماره 5 ساری افتتاح شد. [وزارت بهداشت]
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: به دنبال آن هستیم که در کنار بحث ارتقای کیفی آموزش، برآوردی نیز از میزان نیاز به نیروهای خدمات سلامت داشته باشیم. [وزارت بهداشت]
معاون درمان گفت: برنامه تحول نظام سلامت در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری که باید کاری بکنیم که بیمار و خانواده اش جز رنج بیماری رنج دیگری نداشته باشند و با عنایت به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران علی الخصوص اصل 29 و تکلیف دولت برای فراهم کردن خدمات بهداشتی، درمانی برای آحاد مردم و سیاست های ابلاغی معظم له، از 15 اردیبهشت ماه سالجاری در سراسر کشور آغاز شد. [وزارت بهداشت]
هیچ دولتی بدون پیشگیری، موفق در انجام وظایف خود نخواهد بود [سینانیوز]
تازه ها پربحث ترین محبوب ترین

ماجرای مافیای دارو در ایران/ داروهایی که بدون ثبت وارد کشور شده اند

نوشته: / سه شنبه، 14 مرداد / بدون نظر /

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، تعریف مافیا در ایران را متفاوت با سایر نقاط دنیا دانست و گفت: تخلف در حوزه دارو، شامل آن دسته از داروهایی است که مجوز دارند اما مراحل ثبت را طی نکرده اند، به طوریکه در سالهای 90 و 91 تا نیمه اول سال 92، نمونه های زیادی از این قبیل داروها را داشته ایم که وارد شده اند.

تجدید نیرو نظامیان صهیونیست؛ آتش توپخانه بر سر مردم غزه

نوشته: / سه شنبه، 14 مرداد / بدون نظر /

وزارت بهداشت فلسطین : از آغاز تجاوز صهیونیست ها به نوار غزه تاکنون ۱۸۵۷ فلسطینی شهید و ۹۴۰۰ تن زخمی شده اند. سیاستمداران صهیونیست : ارتش در حمله به غزه موفق نبود . رژیم صهیونیستی پس از اعلام آتش بس یکجانبه حملات خود را به مناطق مختلف از جمله اردوگاهها از سرگرفت.

تجمع بزرگ جامعه پزشکی تهران بزرگ در حمایت از مردم غزه

نوشته: / سه شنبه، 14 مرداد / 1 نظر /

جامعه پزشکی تهران بزرگ ، در ساعت 14 روز شنبه 18 مرداد ماه ، با تجمع در میدان فلسطین تهران و همزمان در سراسر کشور، کشتار بی رحمانه مردم غزه را محکوم می کند.

وزیر بهداشت در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس:

وضعیت دارویی و پزشکی مردم غزه بسیار نامطلوب است

نوشته: / یکشنبه، 5 مرداد / بدون نظر /

دکتر سید حسن هاشمی گفت: «وضعیت دارویی و پزشکی مردم غزه بسیار نامطلوب است و آنها برای انتقال مجروحین خود با مشکل مواجه هستند.»

عید فطر و جشن طاعت بر ره یافتگان ضیافت الهی مبارک

نوشته: / یکشنبه، 5 مرداد / بدون نظر /

سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ،عید سعید فطر،این عید فرخنده را به همگی عاشقان و دلدادگان صیام تبریک و تهنیت عرض می نماید.

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ به مناسبت روز قدس

نوشته: / دوشنبه، 30 تیر / بدون نظر /

سازمان جامعه پزشکی تهران بزرگ ضمن تایید همه جانبه از دفاع مظلومانه و مقتدرانه جبهه مقاومت فلسطین از کیان و مرزهای آبی و ارضی و سماعی خود، و بنا بر وظیفه انسانی و اعتقادی خویش جنایات رژیم جنایتکار صهیونیستی را محکوم می نمایند و امادگی خود را جهت اعزام تیم های اضطراری و ارسال تجهیزات پزشکی و بهداشتی اعلام می دارد و نیز ازکلیه جامعه پزشکی کشور دعوت به شرکت در راهپیمایی عظیم روز قدس می نماید.

محفل قرآنی " آیه آیه تا روشنایی " با حضور قاریان و حافظان برجسته قرآن کریم برگزار شد

نوشته: / سه شنبه، 24 تیر / بدون نظر /

محفل قرآنی " آیه آیه روشنایی " روز یکشنبه همزمان با پانزدهمین روز ماه رمضان و سالروز ولادت امام مجتبی (ع) ، با حضور قاریان وحافظان برجسته قرآن کریم ، مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سالن شهید احمدی روشن این دانشگاه برگزار شد.

محفل انس با قرآن ( آیه آیه تا روشنایی ) با برنامه های متنوع ، روز یکشنبه برگزار می شود

نوشته: / یکشنبه، 22 تیر / بدون نظر /

محفل انس با قرآن ، تحت عنوان " آیه آیه تا روشنایی " به همت معاونت فرهنگی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و با همکاری بسیج جامعه پزشکی این دانشگاه ، صبح روز یکشنبه در آمفی تاتر دانشگاه برگزار می شود.

عفاف و حجاب ضامن سلامت اجتماعی است

نوشته: / یکشنبه، 22 تیر / بدون نظر /

مهدی محمدپناه ، مدیر اجرایی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در خصوص اهمیت حجاب در اسلام و قرآن افزود : خداوند متعال در آیه های بسیاری از قرآن کریم و به تبع آن پیامبر گرامی اسلام و امامان معصوم در احادیث و روایات بیشماری به تبیین جایگاه حجاب در جامعه اسلامی پرداخته اند و مطمئنا حجاب و عفاف ضامن سلامتی اجتماعی است .

مراسم محفل انس با قرآن در ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد  اخبار تصویری

نوشته: / یکشنبه، 22 تیر / بدون نظر /

مراسم محفل انس با قرآن به همت بسیج جامعه پزشکی و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران روز شنبه مورخ 21/04/93 در ستاد مرکزی دانشگا ه علوم پزشکی تهران با حضور بسیجیان و اساتید دانشگاه برگزار شد.

چهاردهمین محفل انس تیم های اضطراری دوران دفاع مقدس در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد

نوشته: / شنبه، 21 تیر / بدون نظر /

چهاردهمین محفل انس تیم های اضطراری دوران دفاع مقدس و اعضای بسیج جامعه پزشکی دانشگاه پنجشنبه 19 تیرماه در تالار امام خمینی (ره) دانشكده پزشكي برگزار گردید.

طرح تحول نظام سلامت باید مبتنی بر پیشگیری، ایمن کردن و پوشش فراگیر باشد

نوشته: / شنبه، 21 تیر / بدون نظر /

استاد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و رئیس دبیرخانه کارگروه بهداشت و درمان کشور در حوادث غیرمترقبه گفت: اگرچه ‏که در حال حاضر خدمات خوبی از سوی دولت در حال ارائه شدن می باشد اما همه این خدمات می بایستی مبتنی بر پیشگیری، ‏ایمن کردن و پوشش فراگیر برای کلیه آحاد جامعه باشد. همچنین طرح ادغام شماره های امدادی از شهریورماه در استان قم اجرا ‏می شود‎.‎


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ