سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
پنجشنبه، 27 مهر
  • -

  • -

10

تیر

درمانگاه شهیده منصوره رزاقی در منطقه 10 تهران راه اندازی می‌شود

روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ:درمانگاه تک تخصصی زنان شهیده منصوره رزاقی در تاریخ 14 و 15 تیرماه در ناحیه مقداد از منطقه 10 تهران برپا می‌شود تا به مراجعه کنندگان خدمات ارائه دهد.
جانشین بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ گفت: درمانگاه تک تخصصی زنان شهیده منصوره رزاقی در تاریخ 14 و 15 تیرماه در ناحیه مقداد از منطقه 10 تهران برپا می‌شود تا به مراجعه کنندگان خدمات ارائه دهد.

مسعود جهانگیری، جانشین بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ با اشاره به راه اندازی درمانگاه تک تخصصی زنان در تیر ماه گفت: این درمانگاه تک تخصصی در منطقه 10 تهران در تاریخ 14 و 15 تیرماه یعنی روز چهارشنبه و پنج شنبه در ناحیه مقداد برپا می‌شود.

وی ادامه داد: قرار است این درمانگاه زنان با مشارکت بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) و دانشگاه علوم پزشکی ایران راه اندازی شود و تقریبا یک کاروان 40 نفره شامل متخصص زنان، ماما، پرستار، پیرا پرستار، رادیولوژیست و سونوگرافی در این فعالیت مشارکت دارند.

جهانگیری، با بیان اینکه درمانگاه زنان به نام شهیده منصوره رزاقی از شهدای حج سال 66 نامگذاری شده است، درباره میزان ارائه خدمات تخصصی تصریح کرد: پیش بینی می‌شود که روزانه بیش از 500 نفر از بیمارانی که در منطقه 10 توسط ارگان‌ها و نهادهای مختلف مشخص می‌شوند توسط برگه ارجاع به درمانگاه مراجعه کنند و خدمات تخصصی به شکل رایگان در دو روز به این افراد ارائه شود.ادامه داد: اگر نیاز به افرادی برای خدمات فوق تخصصی، عمل جراحی و خدمات پاراکیلینیکی باشد بخش مددکاری افراد را برای ادامه درمان ارجاع خواهد داد تا خدمات کلینیکی لازم را دریافت کنند.

وی بر این موضوع تاکید کرد که در این درمانگاه آزمایشگاه و پاپ اسمیر جهت غربالگری بیماران سرطانی برای افرادی که مراجعه می‌کنند، انجام می‌شود و این خدمات از ساعت 8:30 تا 15 ارائه خواهد شد.

جهانگیری، درباره تعداد نیروهای متخصص در اجرای این طرح گفت: تقریبا 6 متخصص زنان، 6 ماما و 2 متخصص رادیولوژیست را برای ارائه خدمات درمانی فراخوان داده‌ایم و در کل تقریبا با عوامل پشتیبانی و درمانی 60 نفر در درمانگاه حضور خواهند داشت.
 
جانشین بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در پایان ضمن بیان اینکه هماهنگی با سازمان‌های هم سو در منطقه 10 به منظور اطلاع رسانی انجام شده است، خاطرنشان کرد: توسط کمیته امداد، بهزیستی، شهرداری منطقه 10، خانه‌های سلامت، شبکه بهداشت، آموزش و پروش، سپاه و نواحی حوزه‌های مقاومت بسیج اطلاع رسانی انجام شده است و تقریبا آمادگی داریم که به هزار نفر خدمت رسانی کنیم.
ثبت امتیاز
امتیاز این نوشته تا کنون است. شما نیز به آن امتیاز دهید:   
دیدگاه ها


ثبت دیدگاه
نام:

پست الکترونیکی:

وب سایت:

دیدگاه:

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ