سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
پنجشنبه، 27 مهر
  • -

  • -

22

خرداد

مسئول خواهران بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ خبر داد:

برپایی مراسم محفل انس با قرآن در در دانشگاه‌های تابعه بسیج جامعه پزشکی

مسئول خواهران بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ گفت: بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ به مناسبت ماه مبارک رمضان در دانشگاه‌های تهران، ایران، شهید بهشتی و دانشگاه بهزیستی مراسم محفل انس با قرآن برگزار می‌کند.
مرضیه مینایی پور، مسئول خواهران بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی با اعلام برپایی مراسم محفل انس با قرآن در دانشگاه‌های مختلف علوم پزشکی تهران گفت: در ماه مبارک رمضان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در تمامی دانشگاه‌های تابعه بسیج جامعه پزشکی از جمله دانشگاه‌های تهران، ایران، شهید بهشتی و دانشگاه بهزیستی محفل انس را برقرار می‌کند.

 

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت دانشگاه‌ها مراسم محفل انس در میان پرستاران، پزشکان و کادر درمانی ۴ دانشگاه مربوطه انجام می‌شود همچنین مراسم جزء خوانی قرآن نیز هر روز در این دانشگاه‌ها مدنظر قرار دارد.

 

مینایی پور، با اشاره به اینکه دانشگاه بهزیستی و توانبخشی در دانشگاه رازی محفل انس خود را برگزار خواهد کرد، بیان کرد: در این مراسم از یک سخنران مدعو دعوت می‌شود و برنامه‌های جانبی مانند تواشیح یا ارائه اشعار توسط شاعران آیینی به همراه افطاری برگزار خواهد شد.

 

وی در ادامه افزود: در دانشگاه علوم بهزیستی حجت الاسلام سرلک به عنوان سخنران مدعو دعوت شده است و رئیس دانشگاه نیز سخنران این برنامه هستند همچنین غرفه‌هایی را برای سرگرمی‌های کودکان در نظر گرفته می‌شود.

 

مسئول خواهران بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: زمان پرپایی محافل انس در دانشگاه‌های علوم پزشکی استان تهران با یکدیگر متفاوت است به عنوان مثال محفل انس در دانشگاه تهران در تاریخ ۱۵ رمضان برگزار شد و دانشگاه توانبخشی نیز چهارشنبه گذشته این مراسم را برگزار کرده است.

 
ثبت امتیاز
امتیاز این نوشته تا کنون است. شما نیز به آن امتیاز دهید:   
دیدگاه ها


ثبت دیدگاه
نام:

پست الکترونیکی:

وب سایت:

دیدگاه:

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ