سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
پنجشنبه، 27 مهر
  • -

  • -

16

خرداد

تجدید میثاق کارکنان مرکز روانپزشکی رازی با آرمان های امام (ره)

کارکنان و مدیران مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی در آستانه بیست و هشتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با همکاری مرکز بسیج جامعه پزشکی و روابط عمومی مرکز روانپزشکی رازی، با آرمان های امام (ره) تجدید میثاق کردند.
کارکنان مرکز روانپزشکی رازی به مناسبت فرارسیدن ایام ارتحال ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و میثاق دوباره با آرمانهای آن امام بزرگوار، طبق برنامه هرساله ، در مرقد مطهر آن امام فقید حضور یافته و در مراسم معنوی که به همین مناسبت برگزار شد، شرکت کردند.

     " عزیزی " مدیر بیمارستان در اینباره گفت : امروز همکاران ما در مرکز روانپزشکی رازی به منظور تجدید بیعت با ارمان های امام امت و تعهد مجدد به ایشان به مرقد مطهر ایشان آمدند تا بگویند که " اگر امام راحل (ره) دیگر در بین ما نیست اما فکر ، فرهنگ، اندیشه و رهنمودهای او همچنان پابرجاست و همگان خود را متعهد می دانند به پاس خدمتی که امام امت به اسلام، ملت و کشور عزیز ایران نمود بر سر میثاق خود با او باقی بمانند".

    وی افزود: امروز ما حضور یافتیم که خاطره های بسیاری که با امام امت داشتیم و نور هدایتی را که دریافت کردیم، حفظ و حراست نماییم.

     عزیزی خاطر نشان کرد: همگی ما خادم انقلاب و نظامی هستیم که میراث بزرگ امام است و باید آنچنان عمل کنیم که روح امام امت (ره) از ما خشنود باشد و از جانشین او رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) پیروی کنیم.

 
ثبت امتیاز
امتیاز این نوشته تا کنون است. شما نیز به آن امتیاز دهید:   
دیدگاه ها


ثبت دیدگاه
نام:

پست الکترونیکی:

وب سایت:

دیدگاه:

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ