سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
پنجشنبه، 27 مهر
  • -

  • -

9

اسفند

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تهران:

دانشگاه ها با حضور شهدای گمنام بیمه شده اند

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: حضور شهدای گمنام در دانشگاه ها دانشگاه را بیمه کرده است و باید خدا را به خاطر این نعمت شاکر باشیم.

حجت الاسلام عیسی زاده مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تهران در چهارمین یادواره شهدای جامعه پزشکی تهران که در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد گفت: وقتی انسان به خانواده شهدا و عظمت شهدا نگاه می کند احساس حقارت می کند. جامعه ما نیازمند یادآوری اقدامات شهدا است و یکی از شاخص های شهدا که در قرآن آمده واژه حیات است.

وی با بیان اینکه شهدا نزد خدا زنده هستند و این حیاتی است که مردم آن را درک نمی کنند و ما نمی توانیم به عمق مفهوم شهدا برسیم افزود: حیات شهدا است که باعث امنیت کشور ما شده و به برکت خون شهدا ما امروز در امنیت کامل زندگی می کنیم.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزاری یادواره های شهدا را باعث رویش و شکوفایی جوانان دانست و افزود: هنوز نتوانستیم به عمق مفهوم حیات شهدا برسیم و مگر می شود انسانی زنده باشد و در پیرامون خود تاثیر نگذارد. تا زمانی که یاد و خاطره شهدا در جامعه زنده باشد این کشور از انحرافات به دور است و یاد شهدا است که موجب تربیت جوانان ما می شود.

وی ادامه داد: حضور شهدای گمنام در دانشگاه ها دانشگاه را بیمه کرده است و باید خدا را به خاطر این نعمت شاکر باشیم. هر لحظه از وجود شهدا در تربیت جوانان ما موثر است.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر اینکه شهدا کسانی هستند که در محضر خدا از فضل الهی برخوردار می شوند گفت: وقتی تکفیری ها به اسلام هجمه کردند جوانان ما با تمام وجود به جبهه های مقاومت رفتند و از کیان اسلام و ایران دفاع کردند. بنده مقابل شهدا احساس حقارت می کنم و از خدا می خواهیم ما را نیز با شهدا در آخرت محشور کند.
ثبت امتیاز
امتیاز این نوشته تا کنون است. شما نیز به آن امتیاز دهید:   
دیدگاه ها


ثبت دیدگاه
نام:

پست الکترونیکی:

وب سایت:

دیدگاه:

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ