سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
پنجشنبه، 27 مهر
  • -

  • -

23

بهمن

درمانگاه تک تخصصی چشم پزشکی شهداء مدافع حرم منطقه 17 تهران برگزار شد

روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ:درمانگاه تک‌تخصصی چشم پزشکی شهدای مدافع حرم منطقه ۱۷ ،به مناسبت ایام الله دهه فجر و با حضور تیم پزشکی بیش از 30 متخصص ،در محدوده محله زمزم، دارالقرآن نور به مدت دوروز از تاریخ ۲۰ الی ۲۱ بهمن ماه به شهروندان ارایه خدمات نمود.

درمانگاه تک ‌تخصصی چشم پزشکی شهدای مدافع حرم منطقه ۱۷ به مناسبت ایام الله دهه فجر گفت: تیم پزشکی در محدوده محله زمزم، دارالقرآن نور به مدت دوروز از تاریخ ۲۰ الی ۲۱ بهمن ماه به شهروندان ارایه خدمات نمود.

در این درمانگاه هر روز به بیش از 400  نفر از مردم خدمات ارایه گردید و مراجعه کنندگان از سازمان هایی مانند آموزش و پرورش، و مجموعه های دانش آموزی، شهرداری ها، بسیج محله، حوزه ها و پایگاه های بسیج برای ویزیت به این درمانگاه معرفی شدند.

در این درمانگاه تک تخصصی چشم بیش از ۳۰ نفر از کادر درمانی متشکل از چشم پزشک، فوق تخصص قرنیه و شبکیه، پرستار، کارشناس بینایی سنجی، مددکار و پذیرش به مردم خدمات و ویزیت رایگان ارایه نمودند..

همچنین قابل ذکر است در این مرکز خدماتی مانند : بینایی سنجی، دارودرمانی و تهیه عینک نیز به بیماران ارایه گردید..

در این درمانگاه متخصصان باتوجه به نمره چشم بیماران، برای آنان عینک تهیه نمودند، همچنین داروی مورد نیاز افراد بی بضاعت را نیز تهیه کرده و به آنان تحویل دادند.

در این طرح بیمارانی که به خدمات فوق تخصصی بخصوص انحراف چشم در کودکان و عمل جراحی مانند آب مروارید نیاز داشت به بیمارستان فارابی توسط مددکاران این مرکز ارجاع گردیدند تا طبق برنامه زمانبندی شده خدمات تخصصی و فوق تخصصی خود را از بیمارستان دنبال کرده  تا مورد مداوا و درمان قرار گیرند.


ثبت امتیاز
امتیاز این نوشته تا کنون است. شما نیز به آن امتیاز دهید:   
دیدگاه ها


ثبت دیدگاه
نام:

پست الکترونیکی:

وب سایت:

دیدگاه:

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ