سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
پنجشنبه، 27 مهر
  • -

  • -

11

بهمن

کارگاه های عفاف و حجاب و بصیرت در فضای مجازی

این کارگاه های بصیرتی و آموزشی روز پنج شنبه 7/11/95 با حضور ریاست محترم بیمارستان مطهری آقای دکتر ده مرده ای و مدیریت بیمارستان آقای دکتر کریمی ،آقای میرطاهری (مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان مطهری) و حاج آقا برزگر (مدیریت تعلیم و تربیت جامعه پزشکی) و حاج آقا قطبی نژاد (مدیریت اقشار سپاه تهران) در بیمارستان مطهری برگزار گردید.
این کارگاه های بصیرتی و آموزشی روز پنج شنبه 7/11/95 در بیمارستان مطهری  برگزار گردید.

در ابتدا آیاتی از قرآن کریم تلاوت گردید. سپس آقای میرطاهری (مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان مطهری) گزارشی از برنامه های حلقه های صالحین بیمارستان مطهری ارائه نمود.

 در ادامه حاج آقا برزگر (مدیریت تعلیم و تربیت جامعه پزشکی) ضمن تشکر از حضور اعضای صالحین هدف از برگزاری این کارگاه ها را افزایش بصیرت و رفع شبهات عقیدتی دانست و تصریح نمود امروزه حربه دشمن جنگ نرم می باشد که با القاء شبهات در ذهن جوانان دین آن ها را سست می نماید .

سپس حاج آقا قطبی نژاد (مدیریت اقشار سپاه تهران)   با استفاده از پاورپینت مسائل مفیدی را راجع به فضای مجازی بیان کردند و گفتند کسی که می خواهد وارد فضای مجازی(تلگرام ، اینستاگرام و...)  گردد باید بصیرت علمی مورد نیاز را برای استفاده از این وسایل داشته باشد تا گرفتار آسیب و اشتباهات جبران ناپذیر نشود.

 سپس  به آسیب های جدی فضای مجازی اشاره کردند که از جمله این آسیب ها تلف شدن وقت، افسردگی، گوشه گیری و قطع ارتباط مفید با دیگران و افشای اطلاعات دیگران است و این یک جنگ نرم است  که  توسط دشمن  اداره می گردد. و  تصریح  کردند که  فرهنگ استفاده از این  وسایل  در جامعه  تبیین نشده است.

 در ادامه حاج آقا مسعودی (از مربیان صالحین) به بحث عفاف و حجاب پرداختند و گفتند حجاب  مصونیت است نه محدودیت و بانوی مسلمان با پوشاندن زیبایی های خود از خون شهدا پاسداری می کند و جامعه را از فساد و بی بند و باری  نجات می دهد سپس آیاتی از سوره مبارکه نور که درمورد پوشش و حجاب زن و مرد توصیه هایی دارد تفسیر نمودند .

در پایان این کارگاه حضار سوالات خود را مطرح نمودند و ایشان پاسخ دادند. شایان ذکر است این کارگاه ها با حضور ریاست محترم بیمارستان مطهری آقای دکتر ده مرده ای و مدیریت بیمارستان آقای دکتر کریمی برگزار گردید.
ثبت امتیاز
امتیاز این نوشته تا کنون است. شما نیز به آن امتیاز دهید:   
دیدگاه ها


ثبت دیدگاه
نام:

پست الکترونیکی:

وب سایت:

دیدگاه:

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ