سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی
پنجشنبه، 27 مهر
  • -

  • -

9

بهمن

بسیجیان جامعه پزشکی مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی از موزه علوم و فناوری ایران بازدید کردند.

چهارشنبه 6 بهمن ماه ، تعدادی از بسیجیان جامعه پزشکی مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی از موزه علوم و فناوری ایران واقع در خیابان 30 تیر بازدید کردند.
چهارشنبه 6 بهمن ماه ، تعدادی از بسیجیان جامعه پزشکی مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی از موزه علوم و فناوری ایران واقع در خیابان 30 تیر بازدید کردند. در این بازدید علمی، بسیجیان جامعه پزشکی با اختراعات در سالیان گذشته و قسمتی از فعالیت های هسته ای کشور آشنا شدند. با توجه به راهنمایی های که پرسنل موزه جهت بازدید مخاطبین انجام دادند ، از بخش هایی که اساطیر کهن ایران که با ریاضیات و کهکشان شناسی دنیا را متحول ساخته بودند بازدید صورت گرفت. همچنین بازدید کنندگان با آسیاب آبی و بادی و یخ سازهای قدیمی در دل کویر در زمانهای گذشته و علوم بکار رفته در آنها آشنا شدند.

موزه علوم و فناوری ایران یکی از موزه‌های شهر تهران است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت می‌کند. مأموریت اصلی این مؤسسه پژوهشی بازسازی و معرفی دستاوردهای علمی ایران در دوران پیش و پس از اسلام و نیز نمایش اصول و تئوری‌های دانش و فناوری‌های روز دنیا است.

این بازدید علمی به همت مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مدیریت علمی و پژوهشی سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ به منظور بالابردن سطح اطلاعات علمی اعضاء بسیج جامعه پزشکی انجام پذیرفت. 
ثبت امتیاز
امتیاز این نوشته تا کنون است. شما نیز به آن امتیاز دهید:   
دیدگاه ها


ثبت دیدگاه
نام:

پست الکترونیکی:

وب سایت:

دیدگاه:

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ